Δείτε Live - Streaming - Αγώνες

Live agones simera programma

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΤΟΥΣ LIVE ΑΓΩΝΕΣ ΣΗΜΕΡΑ

Σάββατο
30/05

09:55
OTE Sport 5 HD
Moto3: Ιταλία
3ες ελεύθερες δοκιμές
ΚΟΥΠΟΝΙ ΟΠΑΠ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

10:00
Eurosport 2
Γκάνα – Αυστρία
Παγκόσμιο κύπελλο U-20
ΚΟΥΠΟΝΙ ΟΠΑΠ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

10:50
OTE Sport 5 HD
MotoGP: Ιταλία
3ες ελεύθερες δοκιμές
ΚΟΥΠΟΝΙ ΟΠΑΠ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

11:50
OTE Sport 5 HD
Moto2: Ιταλία
3ες ελεύθερες δοκιμές
ΚΟΥΠΟΝΙ ΟΠΑΠ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

12:00
Eurosport 2
Ρολάν Γκαρός
7η μέρα
ΚΟΥΠΟΝΙ ΟΠΑΠ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

12:00
Eurosport
Ρολάν Γκαρός
7η μέρα
ΚΟΥΠΟΝΙ ΟΠΑΠ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

12:50
Novasports 2
Διεθνής Μαραθώνιος Στοκχόλμης

ΚΟΥΠΟΝΙ ΟΠΑΠ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

13:30
Novasports 3
Ροστόβ – ΤΣΣΚΑ Μόσχας
Πρωτάθλημα Ρωσίας
ΚΟΥΠΟΝΙ ΟΠΑΠ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

13:30
Action 24
Ντινάμο Μόσχας – Κρασνοντάρ
Πρωτάθλημα Ρωσίας
ΚΟΥΠΟΝΙ ΟΠΑΠ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

13:30
OTE Sport 5 HD
Moto3: Ιταλία
Κατατακτήριες δοκιμές
ΚΟΥΠΟΝΙ ΟΠΑΠ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

14:25
OTE Sport 5 HD
MotoGP: Ιταλία
4ες ελεύθερες δοκιμές
ΚΟΥΠΟΝΙ ΟΠΑΠ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

15:05
OTE Sport 5 HD
MotoGP: Ιταλία
Κατατακτήριες δοκιμές
ΚΟΥΠΟΝΙ ΟΠΑΠ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

15:30
Eurosport
Γύρος της Ιταλίας
Saint-Vincent – Sestriere
ΚΟΥΠΟΝΙ ΟΠΑΠ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

16:00
Novasports 4
Coca Cola Elite Neon Cup
Αγώνας κατάταξης
ΚΟΥΠΟΝΙ ΟΠΑΠ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

16:00
OTE Sport 5 HD
Moto2: Ιταλία
Κατατακτήριες δοκιμές
ΚΟΥΠΟΝΙ ΟΠΑΠ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

16:15
OTE Sport 4 HD
Μπαρτσελόνα – Βίβε Τάργκι Κίελτσε
Champions League Final-4 – 1ος ημιτελικός
ΚΟΥΠΟΝΙ ΟΠΑΠ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

17:00
Action 24
Φόλκερκ – Ινβερνές
Κύπελλο Σκωτίας – Τελικός
ΚΟΥΠΟΝΙ ΟΠΑΠ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

17:20
Novasports 4
Coca Cola Elite Neon Cup
Αγώνας κατάταξης
ΚΟΥΠΟΝΙ ΟΠΑΠ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

18:00
Novasports 1
Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ
Super League K17 – Τελικός
ΚΟΥΠΟΝΙ ΟΠΑΠ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

18:00
ΝΕΡΙΤ plus
Διεθνές μίτινγκ “Παπαφλέσσεια”

ΚΟΥΠΟΝΙ ΟΠΑΠ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

18:30
Novasports 3
Ολυμπιακός – Βουλιαγμένη
Α1 γυναικών – 5ος τελικός
ΚΟΥΠΟΝΙ ΟΠΑΠ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

18:40
Novasports 4
Coca Cola Elite Neon Cup
Αγώνας κατάταξης
ΚΟΥΠΟΝΙ ΟΠΑΠ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

18:45
Eurosport
Ρολάν Γκαρός
7η μέρα
ΚΟΥΠΟΝΙ ΟΠΑΠ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

19:00
OTE Sport 4 HD
Κίελο – Βέσπρεμ
Champions League Final-4 – 2ος ημιτελικός
ΚΟΥΠΟΝΙ ΟΠΑΠ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

19:00
OTE Sport 2 HD
Βερόνα – Γιουβέντους
Serie A
ΚΟΥΠΟΝΙ ΟΠΑΠ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

19:30
OTE Sport 6 HD
Τζουβεντούτ – Μπαρτσελόνα
Liga Endesa
ΚΟΥΠΟΝΙ ΟΠΑΠ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

21:00
OTE Sport 1 HD
Βόλφσμπουργκ – Ντόρτμουντ
Κύπελλο Γερμανίας – Τελικός
ΚΟΥΠΟΝΙ ΟΠΑΠ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

22:00
OTE Sport 4 HD
Βενέτσια – Ρέτζο Εμίλια
Serie A
ΚΟΥΠΟΝΙ ΟΠΑΠ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

22:00
OTE Sport 2 HD
Οσέρ – Παρί Σεν Ζερμέν
Κύπελλο Γαλλίας – Τελικός
ΚΟΥΠΟΝΙ ΟΠΑΠ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

22:30
OTE Sport 3 HD
Αθλέτικ Μπιλμπάο – Μπαρτσελόνα
Copa del Rey – Τελικός
ΚΟΥΠΟΝΙ ΟΠΑΠ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

00:00
Eurosport 2
Τορόντο – Σαν Χοσέ Έρθκουεϊκς
MLS
ΚΟΥΠΟΝΙ ΟΠΑΠ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

MORE LIVE STREAMING SPORTS HERE