«Ξέσπασε» ο ΠΑΟΚ

Ο ΠΑΟΚ νίκησε εύκολα την ομάδα της Πυλαίας όπως αναμενόταν με σκορ με 20-34. Οι «ασπρόμαυροι» έδειξαν από το πρώτο λεπτό της αναμέτρησης ποιος είναι το αφεντικό στο γήπεδο, αφού προηγήθηκε μέχρι και με 9 γκολ διαφορά (9-17). Οι δύο ομάδες πήγαν στα αποδυτήρια με τον ΠΑΟΚ να προηγείται στο σκορ με 11-18. Η επανάληψη ήταν μια… αντιγραφή του πρώτου μέρους, αφού ναι μεν οι παίκτες της Πυλαίας προσπαθούσαν να πιέσουν αυτούς του Δικεφάλου, αλλά η πιο μεγάλη δυναμικότητα των «ασπρόμαυρων» δεν τους το επέτρεπε. Το τελικό 20-34 αποδεικνύει όλα τα παραπάνω, αφού ο ΠΑΟΚ δεν δυσκολεύτηκε ιδιαίτερα κόντρα στην αντίπαλο του. Οι παίκτες του Νίκου Γεωργιάδη με την εμφάνιση τους στον αγώνα της 9ης αγωνιστικής έδειξαν πως άφησαν πίσω τους την ήττα από τον Φίλιππο. . «Ξέσπασε» ο ΠΑΟΚ .. . «Ξέσπασε» ο ΠΑΟΚ ..

LIVE STREAMING AGONES PODOSFAIROU

Δεν μας άφησαν ούτε να… αγχωθούμε!

Πράγματι ήταν από τα πιο… περίεργα ντέρμπι ΑΕΚ – Ολυμπιακός που έχουμε ζήσει! Η ΑΕΚ νίκησε ένα ντέρμπι στο οποίο οι οπαδοί δεν ανησύχησαν ούτε στιγμή, ενώ ήταν ολοφάνερο πως το γκολ της … [Read More...]

Εκπτωτική τρέλα στα footshirts με -35%!

Τα footshirts μπαίνουν στην τελική ευθεία των εκπτώσεων με ακόμα μεγαλύτερες προσφορές. Κάνε δικά σου σου t-shirts και hoodies, ποδοσφαιρικά και όχι μόνο, με -35%. Μία έκπτωση που ισχύει ΚΑΙ … [Read More...]

Καυ…..νος με την ΑΕΚ ο Λάζαρος!

Ο «κιτρινόμαυρος» άσος με δηλώσεις του στον ΣΠΟΡ FM 94,6 μίλησε για το ντέρμπι στο ΟΑΚΑ και τη νίκη της ομάδας του και τόνισε ότι το να παίζει στην ΑΕΚ τον φτιάχνει.Για τον αν τον … [Read More...]